Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy Mardin’de

          Bölge Koordinasyon Toplantısı ve Çalıştayı ile bazı incelemelerde bulunmak üzere, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarımız Ebubekir Şahin Mardin’e geldi.

 

        İlk olarak Mardin Valiliğini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve beraberindeki heyet daha sonra Vali Mustafa Yaman ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca düzenlenen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Koordinasyon ve İstişare Çalıştayına katıldı. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde görev yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürleri ile istişare toplantısında bir araya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Vali Mustafa Yaman şehit ailesini de ziyaret etti.

 

        Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığında incelemelerde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy daha sonra İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

 

        Özel Hareket Şube Müdürlüğüne geçen Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy, programlarının bitmesinin ardından Mardin’den ayrıldı.